سه شنبه, 14 آذر 1402

درباره ما

آی بیستون بهترین‌های بازار را به شما

پیشنهاد می‌دهد

ما لیستی از بهترین محصولات آرایشی، بهداشتی و سلامت بازار را برای افرادی که می‌خواهند در زمانشان برای انتخاب محصول خوب صرفه جویی کنند، در دسته‌بندیهای مختلف، منتشر می‌کند. محصول مورد نظر شما هرچه باشد، از کرم مرطوب کننده گرفته تا شامپو بدن و لوازم اصلاح، ما کار خرید محصول را با انتخاب بهترین‌های بازار برای شما راحت ‌کرده‌ایم.

رسالت آی بیستون

ما دنبال کالاهایی هستیم که احساس می‌کنیم برای اغلب مردم مفید و سودمند هستند. سعی می‌کنیم مواردی را انتخاب کنیم که در زندگی روزانه‌ی مردم تاثیرگذار باشند. مواردی که در عین کیفیت خوب و کارایی مناسب، ارزش خرید نیز داشته باشند.

ما در این راه جدای از تخصص تیم آی بیستون، از نظرات دیگران نیز بهره می‌گیریم. از مرور نظرات خریداران در سایت‌های فروش کالا گرفته، خارجی و داخلی، تا تلفن زدن به متخصصان و صحبت با کارشناسان، از هیچ امری برای کشف بهترین‌ها دریغ نمی‌کنیم. کالاهایی که در آی بیستون معرفی می‌شوند لزوما گرانترین‌های بازار نیستند. بسیاری از کالاهای گران قیمت شامل ویژگی‌هایی هستند که هیچوقت استفاده‌ای ندارند، یا اینکه بخاطر مارک یا برند مشخصی، قیمتی چند برابر دیگر کالاها دارند. هدف ما انتخاب بهترین کالا، با بهترین قیمت و با ویژگی‌های کافی برای زندگی روزانه است. کالاهایی که ما در زندگی شخصی‌مان به دوستان و اطرافیان هم پیشنهاد می‌کنیم.

تمامی پیشنهادات خرید و محصولات معرفی شده در آی بیستون توسط ایده‌های خلاقانه تیم متخصص ما صورت گرفته و از هیچ‌گونه فروشگاه اینترنتی، سازمان یا شخص حقیقی و حقوقی نشئت نمی‌گیرد. ما به یک برند، مارکت یا محصول خاصی تعصب نداریم؛ لذا صرفا تمامی محصولاتی که از نظرمان استانداردهای لازم جهت معرفی را داشته باشند، معرفی خواهند شد. ما به اخلاق پایبندیم و در این راه سعی می‌کنیم منصفانه‌ترین بررسی‌های ممکن را برای نقد کردن محصولات داشته باشیم. بطوری که برای خرید هر محصولی، شما دیگر نیازی به تحقیق در بازار نخواهید داشت و فقط کافی است به سایت آی بیستون رجوع کرده و در دسته‌بندی مورد نظر خود، دنبال بهترین‌های بازار بگردید.